Özgümüş Tekstil

İPLİK BOYAMA

Boyahanemizde polyester, pamuk, viskon, akrilik, keten, katyonik gibi kalitelerin yanında bobin boyada boyanması oldukça problemli olan, asetat, tursuz floş, ve şönil (pes, pamuk, akrilik) gibi kalitelerin yanında , naylonu elastikiyetini bozmadan çorap örmeye uygun formatta bobin olarak boyamakta olup ,Dünyada sadece 2 firmanın başardığı bobinde serasin sökme ve bobinde İPEK boyama işleminide başarıyla devam ettirmekteyiz.

10 denyeden 2000 denyeye, 36 flamdan 576 flama kadar farklı flam ve denyelerde ki iplikleri büküm, aktarma ve boyama için gerekli olan makina parkuruna sahibiz.
İşletmemizde 2 kg’ dan 15 kg’ a kadar numune boyama kazanlarımızın yanında 25 kg’ dan 2000 kg’ a (tek şarj) kadar ihtiyacınız olan miktarlara cevap verebilecek bobin boya kazanlarımız mevcuttur.

Aynı zamanda değişik kalitedeki iplikleri deformasyona uğratmadan ipliğin denyeleri, flamanları göz önünde bulundurularak istenilen tansiyon ve hızlarda, final sarımda da istediğiniz yağ oranlarına sahip bobinleri sarmamıza olanak sağlayan SSM marka aktarmalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz

BİZDEN KARELER


İplik Boyama departmanımızdan görüntüler..